Hizmetlerimiz . . .

    Firmamız genel olarak müşterilerine İSTANBUL - ANTALYA ve İSTANBUL - ALANYA arası nakliyat ve kargo hizmeti vermektedir. Hizmet politikamız müşteri memnuniyetine odaklı olduğundan sevkiyatlarımızda herhangi bir aksama olmamasını sağlayarak verdiğimiz hizmetin kalite çıtasını sürekli üst seviyede tutmaktayız. Böylece siz de malınızı sevk için bize teslim ederken müşterinize teslim etmş olmanın rahatlığını hissedersiniz.

    Sevk edilecek mal yada kargonuzu öğlen 12:00'ye kadar tarafımıza teslim etmiş olmanız durumunda ertesi gün akşamına kadar malınız eksiksiz teslim edilir. Malın karşı tarafa eksiksiz teslim edilmesi genel bir nakliye sorunudur. Firmamız en çok buna dikkat eder ve sizin karşı tarafa (müşterinize) mahçup olmamanızı sağlar.

    Sevk edilecek mal yada ürünlerinizi firmamızın ambarına teslim edebilir veya şehir içi araç çağırarak malınızı bulunduğunuz yerden teslim edebilirsiniz(*).


    444 0 170 nolu telefonu arayarak;
sevkiyatınızın durumunu, taşıma ücretlerini, taşıma koşullarını örğenebilir ve nakliye hizmeti almak için talepte bulunabilirsiniz.


Not: (*) şehir içi araç çağırma ücrete tabidir. ücretler için telefon yada mail yoluyla bilgi alınız.